Skip to main content
Logo Evropské komise
Zastoupení v České republice
REPowerEU:

cenově dostupná, bezpečná a udržitelná energie pro Evropu

Konference o budoucnosti Evropy ukončila svou činnost

9. května převzali lídři EU závěrečnou zprávu (k dispozici online) o výsledcích konference. Rok trvající cesta diskusí a spolupráce mezi občany a politiky vyvrcholila zprávou se 49 návrhy, které obsahují konkrétní cíle a více než 320 opatření, jimiž se mají orgány EU řídit.

Kdo zvítězil v soutěži „Náš evropský projekt“ 2022?

Již v pondělí 23. května od 16:00 se dozvíte, kdo zvítězil v soutěži „Náš evropský projekt“ a získá příspěvek na obecní slavnost a k tomu studijní cestu do Bruselu. Soutěž byla určena pro obce, města a městské části, a hlasuje se o nejoblíbenější projekt financovaný z fondů EU.

Інформація для людей, які тікають від війни в Україні

Якщо ви рятуєтеся від війни в Україні та в’їжджаєте на територію Європейського Союзу. Підготовка до виїзду * Ваші права на території ЄС * Подорож до інших країн ЄС * Захист дітей * Доступ до житла * Доступ до ринку праці.

Aktuality

Doplňující informace |

Hlasování v pátém ročníku on-line soutěže pro obce Náš evropský projekt bylo ukončeno o půlnoci v neděli, 22. kvetna. Kdo vyhrál a získá příspěvek na obecní slavnost a k tomu studijní cestu do Bruselu? To zjistíte po rozkliknutí zprávy!

Najděte centrum EU ve svém okolí

EU vs. dezinformace

EU a její rozhodovací procesy jsou často složité. To je činí obzvláště náchylnými k dezinformacím a falešným zprávám. Evropská komise včetně Zastoupení v Praze aktivně bojuje proti jejich šíření.

Týdeník

Každé pondělí nové vydání informačního zpravodaje Zastoupení Evropské komise v ČR zdarma.